Valikliai Yra 4 prekių.

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 490,22€

  Reguliariai prižiūrėdami REVIT! motociklininko drabužius, pagerinsite jų savybes ir užtikrinsite patvarumą. Su REVIT! LEATHER CLEANER odos valikliu nuvalysite bet kokios rūšies odą.Po to naudokite REVIT! LEATHER CONDITIONER odos kondicionierių, kad apsaugotumėte ir impregnuotumėte švelnius odos gaminius. Jis padės išsaugoti vandeniui ir nešvarumams atsparias odos savybes, taip pat ir specialų odos kvapą. Siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojame drabužiams naudoti odos gaminių valiklį ir...

  490,22€
 • 229,69€

  Medžiaginiams drabužiams reikia specialios priežiūros, ypač tada, kai juose yra vandeniui atsparių ir kvėpuoti leidžiančių membranų. REVIT! TEXTILE WASH skalbiklis išlaiko specialias „kvėpuojančių" ir vandeniui atsparių drabužių savybes skalbiant mašina arba rankomis.Visada laikykitės ant drabužių etikečių pateiktų plovimo ir priežiūros nurodymų.

  229,69€
 • 220,53€

  REVIT! WATERPROOF LEATHER SPRAY purškalas vandeniui atspariai odai išsaugo natūralų odos atsparumą vandeniui ir visiškai apsaugo visų tipų odą nuo vandens ir dėmių, o tuo pačiu išlaiko jos kvėpavimo funkciją.

  220,53€
 • 220,53€

  REVIT! WATERPROOF TEXSPRAY buvo sukurtas apsaugoti vandeniui atsparios medžiagos drabužius nuo vandens ir dėmių. Dažnai naudojant TEXSPRAY pagerins medžiagos apsaugos nuo vandens savybes, nepakenkdamas jos kvėpavimo savybėms.

  220,53€
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų