Apatiniai rūbai Yra 17 prekių.

puslapyje
Rodoma 13 - 17 iš 17 dalykų
 • 153,22€

  Solar švarkas yra ne tik dailus, bet taip pat šiltas ir patogus, jis taps jūsų mėgstamiausiu švarku šaltu oru. Dėl PrimaLoft® izoliacinio sluoksnio bei Softshell dvisluoksnės išorinės dangos, šis švarkas nepraleidžia vėjo ir vandens bei išlaiko viduje šilumą, o jūs jaučiatės šiltai ir patogiai. Švarkas turi daug kišenių, šviesą atspindinčių elementų bei priekinį užtrauktuką uždengiančią klostę, taigi šį techninį švarką galima dėvėti kaip izoliacinį sluoksnį po pagrindiniu švarku važiuojant motociklu, arba...

  153,22€
 • 132,80€

  Dėl Nanuk švarko patogumo sąvoka perkeliama į naują lygį. Sukurtas iš prie kūno priglundančios ThermoLite® medžiagos, šis švarkas yra šiltas, nors sveria labai nedaug. Ši tvirta medžiaga nepralaidi vėjui ir atspari trinčiai ir dėl jos nuo odos yra pašalinama drėgmė, todėl šis apatinis švarkas toks patogus, kad jūs beveik nejusite, jog jį dėvite.

  132,80€
 • 173,66€

  Pagrindinė Radiant švarko savybė - izoliuoti ir sulaikyti kūno šilumą. WindBarrier® sluoksnis saugo nuo vėjo bei tuo pačiu metu pašalina drėgmę į rūbo išorę. Radiant švarkas yra itin lengvas ir patogus dėl savo vidinio šiltinančio pamušalo, keturkrypčio tamprumo medžiagos ir anatomiškai pritaikyto prigludimo. Važiuojant motociklu Radiant švarką galima dėvėti kaip izoliacinį sluoksnį po pagrindiniu švarku arba kaip įprastinį švarką.

  173,66€
 • 245,16€

  Švarkas Climate labai gerai saugo nuo vėjo ir sulaiko kūno šilumą netgi pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis. POLARTEC® Alpha medžiaga specialiai sukurta išlaikyti šilumą jums nejudant bei praleisti orą, kai jums reikia judėti. Todėl dėvėdami Climate švarką važiuojant motociklu nejausite šalčio, o sustoję ir vaikščiodami po miestą taip pat jausites patogiai. Švarkas yra itin lengvas ir praleidžiantis orą, jį lengva suspausti ir jis džiūna labai greitai.

  245,16€
 • 153,22€

  Solar švarkas ne tik dailus, bet taip pat yra šiltas ir patogus, jis taps jūsų mėgstamiausiu švarku šaltu oru. Dėl PrimaLoft® izoliacinio sluoksnio bei Softshell dvisluoksnės išorinės dangos šis švarkas nepraleidžia vėjo ir vandens bei išlaiko viduje šilumą, o jūs jaučiatės šiltai ir patogiai. Švarkas turi daug kišenių, šviesą atspindinčių elementų bei priekinį užtrauktuką uždengiančią klostę, taigi šį techninį švarką galima dėvėti važiuojant motociklu kaip izoliacinį sluoksnį po pagrindiniu švarku, arba tiesiog...

  153,22€
Rodoma 13 - 17 iš 17 dalykų