Tornado Ladies

Nauja

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - - - - - - - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
- (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#
Terminas, mėn.:
24
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

216,29€

Apie prekę

Mes panaudojome visas vyriškų TORNADO kelnių funkcines savybes, kad sukurtume TORNADO moteriškas kelnes, bet pritaikėme jas pagal moteriško kūno formas. Ten, kur reikėjo, pridėjome daugiau tamprumo, stipresnės medžiagos tose vietose, kur didžiausia smūgio rizika ir įtaisėme specialiai moterims skirtą CE patvirtintą apsaugą. Puikus derinys prie moteriškos TORNADO striukės, moteriškos TORNADO kelnės suteikia motociklininkėms geriausią lankstumą dėl temperatūros prisitaikymo kelioninėms kelnėms su nuimamu šiltu įdėklu ir izoliacine tarpine „2 viename". Lengva užsivilkti ir nusivilkti su nauju ypač ilgu šoniniu užtrauktuku, tai reiškia, kad niekada nenorėsite važinėti be jų.

Dydžiai L34-46

Atsiliepimai

Rašykite atsiliepimą

Tornado Ladies

Tornado Ladies

Rašykite atsiliepimą