GT-R

Nauja

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - - - - - - - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
- (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#
Terminas, mėn.:
24
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

813,69€

Apie prekę

GT-R vienos dalies kostiumas – galite vykti į trasą, kai tik būsite pasiruošę. Sukurtas pagal Engineered skin® filosofiją, šis vienos dalies kostiumas yra geriausias saugumo, patogumo, funkcionalumo ir stilingumo derinys. Jis buvo sukurtas, kad patenkintų visus galimus sportinio motociklo vairuotojo poreikius. CE patvirtinti sutvirtinimai, įsiūti po dvigubo sluoksnio apsaugomis, kartu žymiai sumažina smūgio jėgą susidūrimo metu. Kostiumas pasiūtas iš funkcionalios Monaco karvės odos, kuri yra labai atspari susibraižymui ir svarbiausiose vietose turi vėdinimo skylutes, kad motociklininkai neperkaistų. Įsiūtos tamprios juostos, kurios suteikia puikią judėjimo laisvę ir padeda išlaikyti lankstumą ir kontrolę bet kuriuo metu.

Dydžiai M44-56

Atsiliepimai

Rašykite atsiliepimą

GT-R

GT-R

Rašykite atsiliepimą