Replica

Nauja

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - - - - - - - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
- (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#
Terminas, mėn.:
24
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

1 021,54€

Apie prekę

Yra puiki priežastis, dėl kurios mūsų paskutinis vienos dalies kombinezonas pavadintas "Replica". Mūsų patirtį su MotoGP pritaikius jūsų naudai, Replica yra geriausias jūsų pasirinkimas dėvėti šį kombinezoną lenktynių trąsoje, per klubo lenktynes ar keliaujant jūsų mėgstamais keliais. Dėl Monaco jaučio odos, iš kurio jis pagamintas, šis kombinezonas yra itin atsparus trinčiai, o PWR | Kevlar tamprūs intarpai leidžia jums judėti ant motociklo taip, kaip norite. Dvikomponetėmis apsaugomis ir ES sertifikuota vidine apsauga užtikrinama, kad smūgio jėga avarijos atveju labai susilpnėtų. Tiek kelių, tiek pečių apsaugas galima priderinti prie jūsų pageidavimų ir kūno formos. Dėl įvairių korėtų skydų kombinezono priekinėje ir nugarinėje dalyse jūs ne tik atrodysite šauniai, bet ir jausites vėsiai ir patogiai.

Atsiliepimai

Rašykite atsiliepimą

Replica

Replica

Rašykite atsiliepimą