Elektra šildomos kelnės

7250050101

Nauja

Elektra šildomos kelnės, gali būti naudojamos kaip apatinis kelnių sluoksnis.

Smulkiau

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - - - - - - - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
- (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#
Terminas, mėn.:
24
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

129,95€

Apie prekę

Šildomas kelnės gali būti naudojamas kaip vidinis kelnių sluoksnis, šias kelnes galite naudoti važiuojant motociklu, žvejojant, medžiojant ir tt.

Išorė pagaminta iš vėjo nepraleidžiančio ir kvėpuojančio poliesterio audinio su „WINHEAT“ laminatu iš aliuminio plėvelės, siekiant išsaugoti šilumos nuostolius. Šalia yra „HADS DUAL POWER“ šildymo sistema su 4 lygių reguliavimo mygtuku. DUAL POWER sistema leidžia kelnes naudoti su įvairių tipų energija: Tiesioginis prijungimas prie 12 voltų šaltinio (motociklo akumuliatorius) - Prijungimas prie 12 voltų Li-PO akumuliatoriaus (įdėti į vidinę kišenę) - Prijungimas prie 7,4 volto Li-Po akumuliatorius (įdedamas į vidinę kišenę), skirtas veiklai, kuriai nereikia didelio kaitinimo intensyvumo.
Galia yra 45W, esant 12 voltų, ir 17W, kai yra 7,4 voltai.
Tiesioginės jungtys su maitinimo pirštinėmis su laikymo kišenėmis ir akumuliatoriaus kišenėmis

Atminkite, maitinimo šaltiniai neįeina, reikia įsigyti atskirai, kaina priklauso nuo baterijos tapos!

Atsiliepimai

Rašykite atsiliepimą

Elektra šildomos kelnės

Elektra šildomos kelnės

Elektra šildomos kelnės, gali būti naudojamos kaip apatinis kelnių sluoksnis.

Rašykite atsiliepimą