Indigo Ladies

Nauja

Įmokos skaičiavimo paaiškinimas

Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - - - - - - - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.
- (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
#
Terminas, mėn.:
24
Pavyzdžiui, kai įgyjamos prekės kaina ir sutartis sudaroma , o - (draudimas netaikomas jei kaštai lygūs 0,00 %) - Skolinantis kitokią nei sumą arba pasirinkus kitokį nei sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis.

247,19€

Apie prekę

Sukurta dėvėti visus metus. Sukurtas moterų moterims kelionių motociklų entuziastėms, Indigo turi savo išskirtines elegantiškas linijas, kad atrodytumėte gerai tiek ant motociklo, tiek be jo. Šis stilius suderintas su puikia apsauga: Indigo turi naujai sukurtą Knox Lite CE patvirtintas alkūnių ir pečių apsaugas specialiai skirtas moterims. Išimamas šiltas įdėklas taip pat yra minkštesnis, švelnesnis ir šiltesnis nei vyriškame modelyje, paprasčiausiai dėl to, kad moterys važinėdamos paprastai labiau jaučia šaltį. Indigo striukė – moterys ras viską, ko joms reikia, norint važinėti visus metus.?

Dydžiai L34-46

Atsiliepimai

Rašykite atsiliepimą

Indigo Ladies

Indigo Ladies

Rašykite atsiliepimą